Magazín

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Na ktoré znamenia sa usmeje ŠŤASTIE?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu od 20. do 26. novembra?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Na ktoré znamenia sa usmeje ŠŤASTIE?
Zdroj: pixabay.com / CC0 1.0

Váhy

Toto je pre vás týždeň, ktorý vám v pracovnej oblasti prináša iba úspech a slušné finančné zisky. Máte príležitosť postúpiť v kariére smerom hore alebo zmeniť prácu, ktorá vám ponúkne lepšie podmienky ako máte doteraz. Utorok vám prináša nádherné pocity a zážitky v oblasti lásky. No v piatok pozor, lebo sa ľahko dostanete do sporov a hádok s vašimi partnermi. Hádali by ste sa v podstate o ničom. Víkend vám prináša pohodu, pokoj, harmóniu. Užite si to napríklad aj v spoločnosti vašich priateľov.

Škorpión

Toto je váš týždeň hlavne v pracovnej oblasti. Každá vaša aktivita je korunovaná úspechom. Mimoriadne sa vám darí aj vo finančných transakciách. Počas týchto dní ďaleko prevyšujete vašich spolupracovníkov. Ale neskĺznite k namyslenosti. Naopak, vážte si to. V súkromí počas utorka pozor na hádky s vašimi partnermi. Hádali by ste sa o nepodstatných veciach a len čo by ste si naštrbili pohodu, ktorá vám cez víkend ponúka veľa príjemných zážitkov a aj veľa zábavy.

Strelec

V zamestnaní vám počas týchto dní ide všetko od ruky. Ste úspešný v plnení všetkých vašich pracovných povinností, darí sa vám v budovaní kariéry, finančne si tiež výrazne polepšujete. No cez to všetko si neveríte. Prečo? Zamyslite sa nad tým. Váš osobný život je v priebehu týchto dní naplnený len príjemnými pocitmi a zážitkami. Štvrtok bude naplnený láskou a citmi. Využite preto víkend na to, aby ste sa o tieto pekné chvíle podelili s vašimi blízkymi.

Týždenný horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Prečítajte si aj:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM