Magazín

TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Na ktoré znamenia sa usmeje ŠŤASTIE?

Ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu od 20. do 26. novembra?

Ilustračný obrázok k článku TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Na ktoré znamenia sa usmeje ŠŤASTIE?
Zdroj: pixabay.com / CC0 1.0

Rak

Ak máte na utorok a na piatok naplánované pracovné rokovania, bolo by lepšie, ak by ste ich presunuli na iné dni, pretože počas týchto sa nevyhnete konfliktom a ostrým slovným výmenám názorov, čo by nemalo pozitívny dopad na výsledok, ktorý očakávate. V osobnom živote vám utorok prináša príjemné chvíle v spoločnosti vašich partnerov, ktoré budú naplnené láskou, ale v piatok hrozia hádky. Zamyslite sa najskôr o čom to je, že sa hádate, čo vlastne riešite.

Lev

Ak máte v zamestnaní niečo riešiť, čo je pre vás nesmierne dôležité, potom na to využite hlavne pondelok a utorok. Snažte sa ako sa len dá, pretože od stredy do piatku sa celá situácia pre vás obracia vo váš neprospech a teda aj neúspech. V osobnom živote máte od piatka do nedele nádherné dni plné pohody, lásky, harmónie v kruhu vašej rodiny, ale aj priateľov. Aj s ich pomocou sa vám podarí zabudnúť na všetko nepríjemné a zároveň si doplníte stratenú energiu a elán.

Panna

Nech sa snažíte akokoľvek, v zamestnaní sa nebudete vedieť naštartovať. Je to preto, lebo nemáte motiváciu, neviete sa pre nič nadchnúť a celkovo sa vnútorne necítite v pohode. Toto nie je pre vás týždeň, počas ktorého by ste si dokázali vybojovať svoje miesto na slnku. Naopak, v oblasti citov a lásky vám vesmír pomáha maximálne. Takže vy, čo nemáte lásku, partnera, stačí len málo chcieť a situácia sa otočí tak, ako chcete vy. Preto hlavne počas víkendu nezostávajte doma, ale choďte medzi ľudí.

Týždenný horoskop pre vás pripravila astrologička Valika Polčicová.

Prečítajte si aj:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM