Magazín

Užite si silonky čo najdlhšie bez očiek: Overené finty vám ušetria nemalé PENIAZE

Navliekanie siloniek je aj pre vás nočnou morou? Skúste niekoľko jednoduchých vychytávok a rýchle zádery budú minulosťou.

Ilustračný obrázok k článku Užite si silonky čo najdlhšie bez očiek: Overené finty vám ušetria nemalé PENIAZE
Zdroj: pixabay.com , pixabay.com

Dámske silonky nestratili ani po rokoch nič zo svojej populárnosti. Niektoré ženy sa síce sťažujú na to, že sa rýchlo trhajú a „zdobia“ ich očká, ale aj tak si nevedia predstaviť outfit bez pančušiek. Chcete aby vám vydržali čo dlhšie? Skúste triky, vďaka ktorým im predĺžite životnosť.

Rukavičky

Silonky sú vyrobené z jemných mikrovlákien, a k záderu nepotrebujú skutočne veľa. Stačí ich zadrieť nechtami, suchými rukami či prsteňom počas obliekania a veľmi rýchlo putujú do koša. Ak chcete tomu zabrániť, počas obliekania či vyzliekania používate rukavice. Odporúčame ľahké bavlnené rukavice, ktoré zoženiete za niekoľko centov v lekárni či napríklad v obchodoch s pracovným oblečením.

Správne pranie

Nikdy neperte pančušky s ostatným oblečením či spodnou bielizňou. Vložte silonky do pleteného vrecka na pranie a zvoľte program na jemnú bielizeň. Siahnite skôr po tekutom pracom prostriedku ako po sypkom pracom prášku. Po dopratí pančuchové nohavice nikdy nevkladajte do sušičky, nechajte ich prirodzene vyschnúť. Ak sú silonky veľmi jemné, odporúčame ich prať v rukách.

Skúste fintu s mrazničkou a znížite riziko očiek či ťahavých záderov. Prečítate na druhej strane.

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM