Magazín

Čo kúpiť svojim blízkym pod vianočný stromček? Vyberte darček podľa ZVEROKRUHU

Lámete si hlavu nad tým, čím obdarovať tých, na ktorých vám záleží? Skúste ich potešiť darčekom podľa ich znamenia.

Ilustračný obrázok k článku Čo kúpiť svojim blízkym pod vianočný stromček? Vyberte darček podľa ZVEROKRUHU
Zdroj: pixabay.com / CC0 1.0

Váhy – darujte od srdca

Čo darovať zástupcom jediného neživého znamenia zvieratníka? Váhy sa s radosťou obklopujú peknými vecami. Podobne ako Býkovi, aj im vládne zmyselná Venuša. „Milujú čokoľvek pekné, a ak to ešte aj pekne vonia, je to vítaný bonus,“ vysvetľuje Honigman.

Tip na darček: Vyberte ručne robenú sójovú sviečku, aby sa obdarovaná osoba cítila luxusne. Pre muža zvoľte sviežu vôňu.

Tip redakcie Dnes24: A pretože Váhy milujú vône, potešia sa aj parfumu. No aj keď je to najelegantnejšie znamenie zverokruhu, najdôležitejšie je pre nich to, že ste na nich nezabudli a že ste výberu darčeka obetovali čas. No pozor, darček na poslednú chvíľu hneď odhalia!

Škorpión je prieskumník

Tí, ktorí sa narodili od 23. októbra do 21. novembra, sú známi svojou silnou voľou, energiou, prekypujúcou zvedavosťou a zmyselnosťou. No aj Škorpióny potrebujú psychicky vypnúť, niekde načerpať silu – a k tomu im môže pomôcť váš dar.

Tip na darček: Zabaľte im relax a zážitok do jedného balíčka. Doprajte im float terapiu – oddych vo vani, kde zažijú pocit beztiaže, alebo aromaterapeutic­kú masáž.

Tip redakcie Dnes24: Sú zberačmi zážitkov, poteší ich letenka či kurz, v ktorom sa naučia niečo nové.

Racionálny Kozorožec

Sú to ľudia rodinne založení, starostliví, ale aj materiálni. Vládne im Saturn, preto sú aj disciplinovaní a postupne sa dokážu prepracovať k úspešnej kariére.

Tip na darček: Potrpia si na značky, ženu poteší kvalitná kabelka a muža kravata.

Tip redakcie Dnes24: Miluje praktické aj kvalitné produkty a služby, ale radi sa aj vzdelávajú. Nič nepokazíte jazykovým či hobby kurzom.

Strelec je dobrodruh

Sú veľkí cestovatelia, ktorí si užívajú slobodu a dobrodružstvo. Strelec, ktorým vládne Jupiter, je vždy v pohybe. Miluje párty, ľudí a zábavu. Čo darovať ľudom, ktorí sa narodili medzi 22. novembrom a 21. decembrom?

Tip na darček: Obdarujte muža či ženu súpravou kokteilových zmesí, aby si mohli pripraviť svoje obľúbené koktaily.

Tip redakcie Dnes24: Ohnivé znamenie poteší originálny darček. Skúste niečo z oblasti športu, kultúry a cestovania. Bod získate aj za zážitkový darček, športové vybavenie či vstupenku na obľúbený koncert. Neodporúčame praktické dary.

Ryby sú nežné duše

Patria medzi citlivé a empatické osoby, ktoré majú často umelecké sklony a veľa fantázie. Často ich to ťahá k literatúre, obrazom a hudbe.

Tip na darček Dnes24: Potešia sa, ak im niečo vlastnoručne vyrobíte – či už bižutériu, sviečku alebo šál. Úsmev im vyčaríte aj vtedy, ak im darujete vstupenku na hudobné a divadelné predstavenie. Darček nezabudnite pekne zabaliť.

Vodnár ako filantrop

Vedeli ste, že je považovaný za jedno z najcharitatív­nejších a najmilších znamení? Mnohí z nich podporujú filantropiu. Ak na nich chcete zapôsobiť, skúste spojiť niečo pekné s pridanou hodnotou.

Tip redakcie Dnes24: Budú vďační za dar, ktorého kúpou je možné podporiť zmysluplné projekty a neziskové organizácie. Obľubujú udržateľnú módu či praktické vychytávky.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM