Magazín

Budíte sa v tú istú hodinu a často vidíte rovnaké cifry? Sú to ANJELSKÉ ČÍSLA, odhaľujú posolstvá

Vidíte často všade rovnaké číslo alebo čísla? Nemusí to byť náhoda. Ezoterici veria, že sa vám cifry snažia niečo povedať.

Ilustračný obrázok k článku Budíte sa v tú istú hodinu a často vidíte rovnaké cifry? Sú to ANJELSKÉ ČÍSLA, odhaľujú posolstvá
Zdroj: pixabay.com

Vidíte číslo 888 alebo 8888?

Anjelské čísla 888 a 8888 sú znakom nekonečna. Sú to božské čísla popretkávané veľmi zvláštnym spôsobom. „Vidieť všetkých osmičky spolu, je veľkým pozitívnym znamením od vašich anjelov. Môže to znamenať, že ste v toku a prúdení a namiesto toho, aby ste kopali proti vesmíru, nechávate sa ním viesť a niesť presne tam, kde potrebujete byť,“ vysvetľuje portál Tiny Rituals.

Začnite konať hneď a desaťnásobne sa vám to vyplatí. Pre tých, ktorí veria v posmrtný život, to môže byť aj posolstvo, že tí, ktorí odišli, sú blízko a posielajú im svoju lásku a podporu.

Vidíte číslo 999 alebo 9999?

Posledné číslo v numerologickej sérii môže byť náznakom, že jedna vaša životná kapitola sa blíži ku koncu svojho cyklu. Deviatka nám pripomína, že cieľová čiara je už takmer na dosah.

„Môže tiež slúžiť ako pripomienka toho, že ak sa blížite ku koncu niečoho, teraz môže byť ten správny čas zvážiť vaše ďalšie kroky, kam sa vydať ďalej,“ pripomína portál.

Vidíte číslo 1212?

Ak vám oči padajú stále na anjelské číslo 1212, zbystrite, pretože to môže znamenať, že k vám prichádza veľká zmena, ktorá zmení váš svet k lepšiemu. Toto číslo je znamením, že anjeli vás vidia a počujú vaše túžby a podporujú vás v tom, aby sa pretavili do reality.

Gratulujeme! „Číslo 1212 obsahuje božské číslo 1 a harmonické číslo 2. Tieto čísla spolu spájajú témy jedinečnosti, individuality, vodcovstva, harmónie, rovnováhy a hlboko zakorenenej lásky. 1212 je číslo, ktoré je naplnené hlbokým pokojom a prísľubom hojnosti,“ informuje Tiny Rituals.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM