Magazín

Budíte sa v tú istú hodinu a často vidíte rovnaké cifry? Sú to ANJELSKÉ ČÍSLA, odhaľujú posolstvá

Vidíte často všade rovnaké číslo alebo čísla? Nemusí to byť náhoda. Ezoterici veria, že sa vám cifry snažia niečo povedať.

Ilustračný obrázok k článku Budíte sa v tú istú hodinu a často vidíte rovnaké cifry? Sú to ANJELSKÉ ČÍSLA, odhaľujú posolstvá
Zdroj: pixabay.com

Vidíte číslo 444 alebo 4444?

Stále máte pred očami niekoľko štvoriek? Mali by ste sa uzemniť. Anjelskí sprievodcovia sú tu na to, aby vás milovali a podporovali vo všetkých našich snahách. Toto je čas na rovnováhu.

Vidíte číslo 555 alebo 5555?

Opakujúce sa 5 sú symbolom transformácie. Prechádzate alebo sa chystáte podstúpiť dramatické životné zmeny a žiada sa od vás, aby ste prijali určitý chaos. Aj keď je to nepríjemné znamenie, nezľaknite sa. Toto anjelské číslo slúži ako posolstvo, ktoré vás mentálne, emocionálne a duchovne pripraví na takúto zmenu: „Anjeli vám chcú pripomenúť, že zmena je často nevyhnutným krokom k tomu, aby ste sa zosúladili so životom, ktorý máte žiť, a aby ste urobili tento duchovný skok. Môže to byť tiež znakom toho, že inšpirácia je na vašom obzore a môže prísť prostredníctvom prítomnosti inej osoby alebo vonkajšej sily – majte preto oči a uši otvorené,“ radí Tiny Rituals.

Vidíte číslo 666 alebo 6666?

Nebojte sa, aj keď je často spájané s číslom šelmy a satanovým číslom, no v numerológii s tým nesúvisí: „Budete musieť prevziať zodpovednosť za svoj vlastný život, alebo to môže byť jemná pripomienka toho, že čokoľvek sa deje, musíte sa k sebe správať s láskou a láskavosťou.“

Vidíte číslo 777 alebo 7777?

Je to sám vesmír, ktorý vám oznamuje, aby ste zvoľnili, neboli na seba tak veľmi prísni. Je pripomienkou toho, že je čas nadýchnuť sa a prestať snívať o všetkom, čo by ste chceli a mali urobiť. Číslo sa spája s meditáciou a duchovnom, oddajte sa mu.

Je to ten najlepší čas, kedy by ste sa mali venovať len sebe, aby ste neprepásli všetky posolstvá.

Často vidíte iné čísla? Nájdete na druhej strane!

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM