Šport

Skvelý úspech nášho klubu kickboxérov! Ukázali sa v majstrovskom prevedení a z turnaja v kickboxe si odniesli niekoľko medailí.

Ilustračný obrázok k článku Michalovskí kickboxeri vybojovali cenné kovy: Kto z našich uspel? FOTO zo zápasu

Pretekári nášho Športového Kickbox klubu Michalovce sa v sobotu 30. januára zúčastnili Prvého kola Open ligy SZKB v kickboxe 2016.

Ako nás informovali, celkovo 216 štartujúcich z 23. klubov Slovenska, Poľska a Ukrajiny sa stretlo v hale ZŠ Šrobárova v Prešove. „Náš klub reprezentovali štyria pretekári, Peter Knapo, Marko Babuka, Karel Svobodník a Vasyľ Klevľanyk,“ uviedla Elena Takáčová V. za ŠKk Michalovce. Všetci štyria vybojovali medailové priečky.

• Peter Knapo 1. miesto v low kick jr. do 71 kg.
  • Marko Babuka 2. miesto v low kick jr. do 54 kg 3. miesto v kick light do 57 kg, 3. miesto v light contact do 57 kg.
  • Vasyľ Klevľanyk 1. miesto v kick light do 69 kg, 1. miesto v light contact do 69 kg.
  • Karel Svobodník 3. miesto v light contact cad. do 52 kg, 2. miesto v kick light cad. do 52 kg.

Súťažilo sa na dvoch tatami a v jednom ringu. „Všetci spolu získali pre klub 24 bodov a klub je po prvom kole na siedmom mieste z 23. hodnotených klubov,“ dodala Elena Takáčová V

Môže vás zaujímať:

René z Michaloviec si domov priniesol cenný kov: Tvrdé VIDEO z kickboxerského zápasu!

Futbalisti z Michaloviec nezaháľajú ani v zime: V ružových dresoch si poradia aj so snehom na ihrisku, FOTO

Koľko ľudí chodí na zápasy? Odkaz, čo pohladí nejednu dušu fanúšika MFK Zemplín!

Zemplínčania náturu nezaprú ani na štadióne: VIDEO výber kurioznych momentov, treba vidieť :)