Aktualizované Krimi Zo zahraničia

Pátracia akcia sa skončila tragicky: Polícia našla mŕtve telíčko Tadeáša

Matka nahlásila zmiznutie chlapčeka v piatok večer. Podľa svojich slov sa opaľovala v parku a zaspala. Keď sa zobudila, kočík s malým Tadeášom bol preč.

Ilustračný obrázok k článku Pátracia akcia sa skončila tragicky: Polícia našla mŕtve telíčko Tadeáša
Zdroj: TASR

Policajti a hasiči od piatka (29. máj) pátrali po štvormesačnom chlapčekovi, ktorý v piatok zmizol i s kočíkom v obci Hořín pri stredočeskom meste Mělník. Do akcie zapojili aj potápačov a dron.

Pátranie po chlapčekovi

Policajti sa do zámockého parku, kde matka svoje dieťa naposledy videla, vrátili v sobotu ráno. Predpoludním sa do pátrania zapojili aj hasiči. Po malom Tadeášovi Zelenkovi tak pátrali desiatky ľudí.

Rieky Labe a Vltavu, ktorých sútok je v blízkosti parku, začali krátko po 11:00 hod. prehľadávať i policajti z poriečneho oddielu a potápači. Čln brázdil rieku už v piatok večer a nad parkom zase lietal vrtuľník s termovíziou.

Príslušníci Polície ČR v sobotu našli telo štvormesačného dojčaťa. Informoval o tom spravodajský portál Českej televízie, podľa ktorej policajti teraz preverujú výpovede dvoch osôb. Bola nariadená aj súdna pitva, ktorá určí príčinu smrti chlapčeka. Policajná hovorkyňa podľa servera Novinky.cz odmietla uviesť, kde sa chlapčekovo telo našlo.

Matka nahlásila zmiznutie svojho syna v piatok večer okolo 18:30 hod. Podľa svojich slov sa opaľovala v zámockom parku v Hoříne a zaspala. Keď sa zobudila, dieťa bolo preč aj s kočíkom. Zalarmovala políciu, ktorá začala okamžite pátrať.

Ilustračný obrázok

Zdroj: TASR

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie