Aktualizované han Šport Futbal

Ako oslavovali naši futbalisti famózny úspech? Ich bláznovstvo v šatni MUSÍTE vidieť! VIDEO a FOTO

Slovenskí futbalisti dokázali aj v súčasnej koronavírusovej dobe spraviť nečakanú, ale krásnu radosť celej krajine. Postup na európsky šampionát aj patrične oslávili.

Ilustračný obrázok k článku Ako oslavovali naši futbalisti famózny úspech? Ich bláznovstvo v šatni MUSÍTE vidieť! VIDEO a FOTO
21
Galéria

Škoda, že pandémia neustále nedovolí ľuďom normálne žiť, pretože nebyť COVID-u 19, tisíce Slovákov by bolo v uliciach a tešili sa spoločne s futbalistami. Tým sa v severoírskom Belfaste podaril historický kúsok. Postúpili na Majstrovstvá Európy po druhýkrát v histórii Slovenska.

Prišlo to v kabíne

Isteže, oslavy z úspešného postupu na EURO si kvôli koronavírusu nemohli vychutnať do sýtosti ani hráči našej reprezentácie. No, po zápase sa aspoň na pár minút riadne odviazali. V šatni to roztočil ako prvý obranca Tomáš Hubočan, ktorý okrem pokriku, začal kopačkou trieskať do plechovej debny a zburcoval ostatných.

VIDEO zo šialenstva slovenských futbalistov si môžete TU alebo aj na FACEBOOKU SFZ (Slovenský futbalový zväz).

Vrátila sa víťazná mentalita

„Opäť sa tu zišli ľudia z realizačného tímu, ktorý tu bol pred štyrmi-piatimi rokmi a dosiahol úspechy. Vrátila sa víťazná mentalita, ale aj trénerovi Hapalovi sa treba poďakovať za tento úspech. Aj on má veľký podiel na tom, že sme postúpili na šampionát,“ nechal sa počuť autor postupujúceho gólu Ďuriš.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

V šatni sa spievalo a oslavovalo🔥🇸🇰🔥🇸🇰 #slovenskisokoli #euro2020 #smetam @euro2020

Posted by Slovenský futbalový zväz on Thursday, November 12, 2020
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM