Jakub Forgács Kultúra

NOVINKA na hudobnej scéne: Speváčka Sima na Zemi debutuje piesňou Časopriestor

Slováci dostali nečakaný veľkonočný darček. Mladá Banskobystričanka s podmanivým hlasom predviedla spevácky talent vo svojom prvom singli.

Ilustračný obrázok k článku NOVINKA na hudobnej scéne: Speváčka Sima na Zemi debutuje piesňou Časopriestor
4
Galéria
Foto: Ján "Mišiak" Miškovič

Mladá autorka Simona Zemanová z Banskej Bystrice, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Sima na Zemi, vstupuje na hudobnú scénu s nádhernou skladbou. Talentovaná speváčka predstavila pieseň Časopriestor, ktorá láka do hĺbky jej emocionálneho sve­ta.

„Nová popová skladba Časopriestor ponúka poslucháčom pohľad do sveta novej a neistej lásky. Reflektuje predstavy, ktoré nás pri vzniku lásky ovládajú, a tiež to, ako sa všetko zastaví, keď sa svet okolo nás mení a my sa meníme s ním,“ vysvetľuje mladá speváčka, ktorá na tejto, a aj na ďalších skladbách spolupracuje s banskobystrickým hudobníkom Bukom Walrusom. Práve on sa podieľa na produkcii piesní.

Časopriestor je podľa slov autorky len začiatkom „hudobných dobrodružstiev Simy na Zemi“, ktorými chce obohacovať slovenskú hudobnú scénu. Fanúšikovia sa už teraz môžu tešiť na speváčkinu ďalšiu tvorbu, ktorou chce „pokračovať vo svojom príbehu“ už začiatkom leta.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Zdroj: YouTube.com

Ďalšie aktuálne správy

Speváčka Sima na Zemi predstavila pieseň Časopriestor
4
Galéria
Foto: Ján "Mišiak" Miškovič
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM