Bratislava Capitals podľahli Topoľčanom: Martin strelil Leviciam 11 gólov

Slovenská hokejová liga pokračovala zápasmi 14. kola. Pozrite si kompletný výsledkový servis.

Ilustračný obrázok k článku Bratislava Capitals podľahli Topoľčanom: Martin strelil Leviciam 11 gólov

HK Gladiators Trnava – MsHK DOXXbet Žilina 2:3 (1:0, 0:3, 1:0)

Góly: 20. Klučiar (Kormúth, Jurák), 59. Klučiar (Vidovič, Jurák) – 23. Rehák (Chlepčok), 35. Dlugoš (Markovič), 37. Dubeň (Zahradník, Ondruš).

Rozhodovali: J. Tvrdoň – Kollár, Hanko, vylúčení: 3:3, navyše: Beták (Trnava) 10 minút za napádanie rozhodcov, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 275 divákov.

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom – HK Skalica 8:3 (4:1, 3:0, 1:2)

Góly: 9. Nemček (Košecký), 10. Ďurina (Hudák), 16. Kokavec (Kanaet), 16. Nemček (Chatrnúch, Košecký), 25. Jakúbek, 33. Hegyi (Nemček), 40. Kanaet (Bagin), 54. Hegyi (Plavecký, Kokavec) – 19. Janík (Nemec, Mikéska), 51. Trnka (Pulščák, Hílek), 56. Mikéska.

Rozhodovali: Tornay – Janiga, Wolf, vylúčení: 4:9, navyše: Fereta (Skalica) 10 minút za napadnutie zozadu, presilovky: 3:1, oslabenia: 0:0, 405 divákov

HK VITAR Martin – HK Levice 11:3 (5:1, 1:1, 5:1)

Góly: 1. Themár (Rudzan), 3. Brezniak (Poliaček, Themár), 7. Videlka (Babka, Rusina), 9. Babka, 18. Poliaček (Murček, Themár), 38. Paulíny, 43. Videlka, 49. Brezniak (Poliaček), 52. Jurášek (Rudzan), 54. Videlka (Rusina), 57. Murček (Matejka, Poliaček) – 13. Vorobjev (Mrázik), 40. König, 52. Šramaty (Hrušík, Matejovie).

Rozhodovali: Píšťanský – Staššák, Znak, vylúčení: 1:3, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, 890 divákov.

HK'95 Považská Bystrica – HK Spišská Nová Ves 1:4 (1:0, 0:4, 0:0)

Góly: 12. Augustín – 35. Lukáš Novák (Kövér), 36. Boldižár, 39. Koky, 39. Kövér (Vartovník).

Rozhodovali: vylúčení: 6:7, navyše: Ligas (Považská Bystrica) 5+DKZ za napadnutie, presilovky: 0:4, oslabenia: 0:0, 240 divákov.

Bratislava Capitals – HC Topoľčany 3:4 pp a sn (1:0, 0:2, 2:1 – 0:0, 0:1)

Góly: 17. Slovák (Selleck), 47. Kalináč (Surovka, Jankovič), 51. Buc (Holovič, Martinelli) – 30. Kluka (Lantoš, Kováčik), 33. Ďurčo (Podstavek, Uhnák), 44. Hřebíček (Kluka, Lantoš), rozhodujúci nájazd Kluka.

Rozhodovali: Purgat – Junek, Šefčík, vylúčení: 9:5, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja