Krimi

Muža napadli mačetou priamo na ulici: Polícia zverejnila VIDEO ohavného incidentu!

Na muža najskôr jeden z páchateľov vytiahol mačetu a potom ho fyzicky napadli. V rukách polície skončilo päť osôb. Incident sa odohral za bieleho dňa.

Ilustračný obrázok k článku Muža napadli mačetou priamo na ulici: Polícia zverejnila VIDEO ohavného incidentu!
Zdroj: TASR/Kristína Mayerová

Polícia vyšetruje nechutný incident. V obci Sokolovce sa v utorok v poobedných hodinách odohral útok. Súrodenci a ďalší dvaja muži z Plaveckého Štvrtku si tam mali údajne hľadať prácu.

Zahnali sa mačetou

„Ľuďom v dedine ponúkali pomoc pri stavebných úpravách. Keď sa domáci snažili päticu požiadať, aby odišli z dediny preč, vznikla medzi nimi roztržka. Jeden z nich najskôr zatlačil 47-ročného miestneho muža kontajnerom o auto a neskôr sa pridali k útoku aj ostatní z partie,“ opisuje udalosti hovorkyňa krajskej polície v Trnave Mária Linkešová.

Hrozivý incident zachytili kamery. „Na muža sa zahnali mačetou a potom ho fyzicky neznámym predmetom napadli. Mužovi spôsobili zlomeniny viacerých častí tváre s dobu liečenia 4 až 5 týždňov a dali sa na útek,“ pokračuje policajná hovorkyňa.

Ublíženie na zdraví

Všetkých krátko na to zadržali policajti z Hlohovca a umiestnili do cely policajného zaistenia. „Policajti ich na základe dôkazov obvinili a predložili spis prokurátorovi, ktorý bude rozhodovať aj o väzobnom stíhaní pre dvoch z nich (35 a 21 rokov),“ konštatuje hovorkyňa Mária Linkešová.

V zmysle zákona im podľa polície môže hroziť trest odňatia slobody až na 3 roky. Štyria muži majú na krku obvinenie z výtržníctva a najstaršieho 35-ročného muža obvinili policajti aj z ublíženia na zdraví.

Foto: ilustračné

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Útok s mačetou

ÚTOK S MAČETOU ZA BIELEHO DŇA: POLICAJTI ZADRŽALI 5 OSÔB Piešťanská polícia obvinila štyroch mužov z výtržníctva a najstaršieho, 35 ročného muža aj z ublíženia na zdraví. Polícia SR - Trnavský kraj K incidentu došlo v utorok, v poobedných hodinách. Súrodenci a ďalší dvaja muži z Plaveckého Štvrtku, si údajne v obci mali hľadať prácu. Ľuďom v dedine ponúkali pomoc pri stavebných úpravách. Keď sa domáci snažili päticu požiadať, aby odišli z dediny preč, vznikla medzi nimi roztržka. Jeden z nich najskôr zatlačil 47-ročného miestneho muža kontajnerom o aute a neskôr sa pridali k útoku aj ostatní z partie. Na muža sa zahnali mačetou a potom ho fyzicky neznámym predmetom napadli. Mužovi spôsobili zlomeniny viacerých častí tváre s dobu liečenia 4 až 5 týždňov a dali sa na útek. Krátko na to ich všetkých zadržali policajti z Hlohovca a umiestnili do cely policajného zaistenia. Policajti ich na základe dôkazov obvinili a predložili spis prokurátorovi, ktorý bude rozhodovať aj o väzobnom stíhaní pre dvoch z nich (35 a 21 rokov). V zmysle zákona im môže hroziť trest odňatia slobody až na 3 roky.

Posted by Polícia Slovenskej republiky on Thursday, October 22, 2020
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM