Ilustračný obrázok k článku Matovičova manželka: Prezidentka sa nemusí do všetkého MIEŠAŤ a môj manžel je RYTIER!
Zdroj: Instagram.com/igor_matovic_olano

Matovičova manželka: Prezidentka sa nemusí do všetkého MIEŠAŤ a môj manžel je RYTIER!

Povedala, čo chcela! Manželka ministra financií a lídra koaličného hnutia OĽaNO Igora Matoviča sa rozhovorila. Čo všetko Pavlína Matovičová prezradila?

han Magazín
han Magazín

Matovičova manželka: Prezidentka sa nemusí do všetkého MIEŠAŤ a môj manžel je RYTIER!

Povedala, čo chcela! Manželka ministra financií a lídra koaličného hnutia OĽaNO Igora Matoviča sa rozhovorila. Čo všetko Pavlína Matovičová prezradila?

Ilustračný obrázok k článku Matovičova manželka: Prezidentka sa nemusí do všetkého MIEŠAŤ a môj manžel je RYTIER!
Zdroj: Instagram.com/igor_matovic_olano

Po dlhšom čase sa do médií dostal zaujímavý rozhovor, ktorý poskytla manželka aktuálne najprepieranejšieho politika na Slovensku. Pani Pavlína sa okrem záhradkárskych vecí pre týždenník Šarm vyjadrila aj k ďalším témam, na ktoré má zaujímavý názor.

„Môj manžel sa nezmenil, stále je bojovníkom a rytierom, len zošedivel a roky mu pribudli ako každému, aj mne,“ prezradila Pavlína Matovičová.

Manželka bývalého premiéra reagovala na otázku, kedy sa ku nej zachoval ako džentlmen. „Zastal sa ma už viackrát proti klamstvám a hanlivosti zo strany smerákov. A ako neúnavný rytier sa správa vždy, keď si moje zdravie zoberie dovolenku alebo som unavená, vytočená… Jeho prítomnosť na mňa pôsobí upokojujúco,“ odpovedala.

Aj o prezidentke

Rodáčka z východu Slovenska zareagovala aj na otázky o Zuzane Čaputovej, s ktorou má jej manžel aktuálne menší „rozbroj“ kvôli balíčku opatrení, ktorý prezidentka vetovala. Matovič dokonca uviedol, že ju nemá rád!

„Žena sa nemusí do všetkého miešať a niekedy je mlčanie zlatom a za dobré veci treba bojovať,“ poznamenala.

Zároveň však priznala, že vulgárne urážať hlavu štátu je neprípustné: „Je to neospravedlniteľné, chrapúnske, nevychované a hlavne demoralizačné pre našu hodnotovú budúcnosť. Je starým dobrým pravidlom, že keď mám niečo proti svojmu bratovi/sestre, idem za ním a poviem mu to medzi štyrmi očami. Ak to nepomôže, zavolám si pomoc vo forme ďalšieho kamaráta ako svedka, autority, ktorá by mala dotyčnú osobu svojou prítomnosťou primäť k zmene pomýleného správania.“

Zastáva si manžela

Partneri stoja jeden pri druhom, to je azda odveká pravda. Ako vníma Pavlína niektoré reakcie svojho manžela? „Jedno viem, že manžel sa vytočí a nedokáže sa kontrolovať vtedy, keď sa stretne s neprávosťou, nerozumnosťou, nezodpovednosťou a so zavádzaním,“ povedala.

Do „vývrtky“ ju vedia dostať aj lži na adresu jej manžela. „Jasné, že aj mňa vytáča, keď vidím, ako niektorí bez žmurknutia oka o ňom klamú. Vtedy idem vybuchnúť. No zatiaľ som iba jednému pľuvajúcemu pánovi na bicykli povedala, že ma skoro trafil. A keď vypustil z úst vulgárne pomenovanie mužského pohlavného orgánu, zakričala som mu: Teší ma, ja som Pavla,“ pousmiala sa.

Čoho sa bojí?

Jedna z otázok bola mierená na vojnu na Ukrajine a hlavne na to, z čoho má najväčší strach. „Na rovinu? Neobávam sa tak vojny ako dehonestácie hodnôt a našej mládeže, našej budúcnosti. Napríklad im vymývajú mozog zvrátenosťami – vraj pohlavím môžu byť tým, čo chcú,“ skonštatovala Pavlína Matovičová.

„Len čakám, kedy sa niekto bude cítiť ako zvieratko či kameň, či ako v rozprávke – snehová vločka. Môžeme tomu zabrániť, len treba, aby sa ľudia nebáli priznať sa k hodnotám, lebo tie nie sú in,“ pokračovala pani Matovičová.

Frajer v Rakúsku?

Na záver sa v týždenníku Šarmu opýtali aj na fámu, že rodina Igora Matoviča býva v Rakúsku. „Opýtajte sa tých, ktorí „z overených zdrojov“ hovoria, že bývame v Rakúsku či vo Švajčiarsku. Na akej adrese? Pôjdem sa tam aspoň pozrieť. A vraj aj frajera mám z Rakúska… Len neviem, či je to dobrý človek, ako sa volá, kde býva a či je aspoň taký fešák ako môj manžel. Taká škoda,“ smiala sa Pavlína Matovičová.


FOTO: ilustračné

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín