TOS Futbal

SVET O SLOVENSKU: Škriniar zažil peklo, za tieto slová ho fanúšikovia ZNENÁVIDELI!

Žiadny "rozchod" nie je idylkou, avšak zmena dresu v prípade Milana Škriniara spustila doslova lavínu nadávok a nenávisti zo strany talianskych fanúšikov.

Ilustračný obrázok k článku SVET O SLOVENSKU: Škriniar zažil peklo, za tieto slová ho fanúšikovia ZNENÁVIDELI!
Zdroj: Instagram.com/milanskriniar

Čo povedal?

Svoj vplyv na to má určite aj samotné oficiálne predstavenie v novom klube, podľa Interlive.it ich však najviac rozzúrila jedna konkrétna veta, ktorú vyslovil v rámci rozhovoru pri oficiálnom predstavení.

„Nemôžem sa dočkať, kedy začnem trénovať s mojimi novými spoluhráčmi a stretnem všetkých v klube. Tlak? Ten je vždy, keď sa pripojíte k tímu, ako je PSG. Ale cítim, že som na to pripravený. Mám rád tlak, som obranca, viem, aké to je, keď treba byť vždy pripravený. Som v klube s fantastickými fanúšikmi!"

Práve touto poslednou vetou si Škriniar podľa webu, ktorý je zameraný na taliansky klub, zavaril.

Taký je futbal

Tifosi jednoducho nezobrali to, že Škriniar tak trochu unáhlene vyjadril uznanie fanúšikom svojho nového klubu. Pre úplnosť treba povedať, že v rozhovore z jeho úst zazneli aj slová, že tento prestup bola pre neho jednoduchá voľba alebo že sa ocitol v jednom z najlepších kluboch sveta.

Samotný server však má pre slová slovenského reprezentanta pochopenie. Taký je jednoducho futbal.

„Je prirodzené, že ho pocity starých priaznivcov nezaujímajú. Musia ho milovať fanúšikovia jeho aktuálneho klubu,“ napísal Interlive.it.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM