Magazín

VALENTÍN podľa znamenia zverokruhu: Týmto DARČEKOM a gestom potešíte svoju lásku

Valentín je za dverami! Neviete, ako vyjadriť city svojej láske? Astrológovia veria, že takouto „valentínkou“ nič nepokazíte.

Ilustračný obrázok k článku VALENTÍN podľa znamenia zverokruhu: Týmto DARČEKOM a gestom potešíte svoju lásku
Zdroj: Unsplash.com / CC0 1.0

RAK

Lámete si hlavu nad tým, čo darovať Rakovi? Stavte na niečo tradičné a sentimentálne. Úsmev svojej láske vyčarujete s čokoládou v tvare srdca, romantickou kyticou ruží alebo originálnou pohľadnicou. Rak túži po romantických gestách. Tie sú pre neho dôkazom vašej snahy a náklonnosti.

LEV

V prípade Leva či Levice to bude o čosi zložitejší oriešok. Zabudnite na čokoládu či romantický film. Najviac ho potešíte z daru, ktorý vyjadruje vášeň a intimitu: „Prekvapte ho sexi spodnou bielizňou alebo niečím, čo okorení vašu intimitu. Dôležité je dať najavo svoju príťažlivosť a vytvoriť príležitosť na horúce chvíle.“

PANNA

Je známe, že si potrpí na precíznosť, poriadkumilovnosť a praktickosť. Panna má život nalinajkovaný a vybočenie mimo tohto kruhu, ju môže rozhodiť. Jej srdce rozbúcha niečo zmysluplné a efektívne. Poobzerajte sa po organizačných pomôckach, balíčku cestovných potrieb či technických vychytávkach.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
======= >>>>>>> c6e424c361d8f27037ade60c6234148f30c95479